Life Style

Alketa Vejsiu bën deklaratën e papritur: Kalova koronavirusin

               Publikuar në : 15:45 - 20/10/20 liberale

Moderatorja shumë e dashur për publikun dhe shumë e suksesshme në profesionin e saj, Alketa Vejsiu, ka zbuluar me një postim të fundit në Instagram se e ka kaluar virusin Covid-19. Për fat të mirë, Alketa tashmë e ka kaluar dhe bën thirrje që të gjithë të mbajnë maskat e të respektojnë rregullat.

“Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat. Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten! Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete!”, shkruan Alketa.

 

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back