Aktualitet

Ali Ahmeti feston për hapjen e negociatave me këngë! Provokim për serbët? VIDEO

Shkruar nga Liberale
Ali Ahmeti feston për hapjen e negociatave me këngë! Provokim

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti bashkë me zëvendësministrin e Brendshëm, Nazim Bushi e kanë festuar me këngë miratimin e propozimit francez që hap negociatat me BE-në.

Në një video të postuar në rrjetet sociale të dy shihen të gëzuar madje dhe festojnë me një këngë, teksti i së cilës “provokon” serbët.

“Na u bënë patare o u plaçin sytë, po i ndez serbët e po shkon çetnikë” janë disa prej vargjeve të këngës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH