Showbiz

Aleksia Peleshi: Ja çfarë më tha babai pas ndarjes nga Romeo Veshaj

Shkruar nga Liberale
Aleksia Peleshi: Ja çfarë më tha babai pas ndarjes nga Romeo

Aleksia Peleshi ka folur për herë të parë për ndarjen me Romeo Veshaj.

Ajo tha se është nxituar duke e bërë lidhjen publike, por nga ana tjetër, gjërat mes tyre ishin serioze.

“Bënim plane për martesë në të ardhmen e afërt, më prezantonte si të fejuarën, ka takuar familjen time…", tha ajo.

Pjesë nga biseda:

Rudina: Pra ka qenë një ndarje me mirëkuptim le të themi.

Aleksia: Jo le të themi thjesht që njerëzit ndryshojnë dhe ndjenjat po ashtu.

Rudina: Meqë jeni të dy personazhe publikë dhe pyetja që pason është kjo: relatat i keni mirë, ruani një komunikim?

Aleksia: Jo, relatat i kemi mirë. Por që babi im thotë një shprehje: “eh sa ujë do rrjedhë”, kështu që dhe unë po them: "të rrjedhë uji, mundësisht nga Shkumbini e sipër kësaj radhe".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH