Kryesore

Albin Kurti, pozitiv me koronavirus

               Publikuar në : 09:25 - 28/10/20 liberale

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti ka dalë pozitiv me koronavirus.

“Të nderuar anëtarë të Lëvizjes e qytetarë të Republikës,
Parmbrëmë kisha disa simptoma: kokëdhembje të lehtë, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve. Dje jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Në dy javët në vijim do të qëndroj në vetizolim.
Gjithë të mirat,
Albini“, shkruan Albini. /Gazeta Liberale

Tags:


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back