1

Aktorja e njohur turke zgjedh sërish Shqipërinë për të pushuar

               Publikuar në : 18:21 - 03/07/20 liberale

Aktorja e famshme turke Farah Zeynep Abdullah është rikthyer edhe këtë vit në Shqipëri për të kaluar pushimet. Farah zgjodhi Sarandën për të shijuar ditët e nxehta të verës.

30-vjeçarja publikoi foto nga bregdeti shqiptar dhe i shoqëroi imazhet me emojin e flamurit kombëtar.

Po në të njëjtën periudhë, vitin e kaluar, ajo qëndroi në bregdetin e Vlorës dhe Sarandës.

Farah Zeynep Abdullah u bë e njohur për publikun shqiptar pas rolit të suksesshëm në serialin turk “Kurt dhe Sura”.

<
>
Farah-Zeynep-Abdullah Farah-Zeynep-Abdullah1 Farah-Zeynep-Abdullah3 Farah-Zeynep-Abdullah2 bir-kucuk-eylul-meselesi-600

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back