Showbiz

Aktorja e njohur e "Portokallisë" tregon pengun më të madh të jetës së saj

Shkruar nga Liberale
Aktorja e njohur e "Portokallisë" tregon pengun më të

Aktorja e njohur e “Portokallisë” Albana Perhati, e shpbrthyer në lot ka treguar pengun më të madh të jetës, e cila e ka shoqëruar prej vitesh.

Për shkak të pamundësisë fizike i ati nuk e ka parë kurrë duke performuar. Gjatë gjithë karrierës së saj në stolin e publikut të “Portokallisë” i ati nuk ka qenë kurrë.

“Kam edhe një peng që se kam thënë kurrë. Fakti që prindërit e mi janë jashtë dhe pamundësia e prindërve të mi për të ardhur në Shqipëri. Dhe se kam pasur kurrë për gjithë këto vite të më shohë duke performuar. Është një nga pengjet e mia. Kurrë nuk ka qenë në sallë të më shikojë live është një pamundësi fizike”, tha Albana.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH