Showbiz

Aktori amerikan kërcen vallen e Tropojës në emision? Ja e vërteta

Shkruar nga Liberale
Aktori amerikan kërcen vallen e Tropojës në emision? Ja e

Vallja e Tropojës është një ndër më të njohurat dhe pëlqyerat në Shqipëri. Së fundi ka qarkulluar në mediat shqiptare një viedo e aktorit amerikan Jamie Foxx që kërcën këtë valle, por e vërteta është shumë ndryshe.

I ftuar në emisionin “The Late Show” të Stephen Colbert, aktori është futur duke kërcyer, me shami në dorë, por në fakt nuk është vallja e Tropojës.

Në viden origjinale të emisionit, regjistruar në muajin maj të vitit 2018, Jamie Foxx ka vallëzuar nën shoqërinë e muzikës jazz të orkestrës së emisionit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH