Aktualitet

Gazeta Liberale: Akt-akuza/ Ku përfundoi trafiku i organeve?!

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale: Akt-akuza/ Ku përfundoi trafiku i organeve?!

Në akt-akuzën e Gjykatës Speciale nuk ka asnjë rresht për trafikun e organeve dhe Shtëpinë e Verdhë, ku pretendohej se kryhej transplanti i organeve.

Avokati i Thaçit pyeti Prokurorët se ku janë akuzat për marrje organesh të Carla Del Pontes dhe Dik Martit, të cilat ishin baza që krijuan këtë gjykatë...

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH