Aktualitet

Aksioni i SHÇBA-së/ 17 policë arrestohen në Durrës dhe Shijak

Shkruar nga Liberale
Aksioni i SHÇBA-së/ 17 policë arrestohen në Durrës

Një aksion i madh i SHÇBA-së në Durrës ka bërë të mundur arrestimin e 17 policëve.

Prokuroria ka lëshuar 17 urdhër-arreste. Mësohet se policët akuzohen për veprën penale të shpërdorimit të detyrës.

FNSH po punon për shoqërimin e tyre. Pritet qe SHÇBA të dalë me deklaratë për mediat për detajet e operacionit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH