Sport

Aksion model i Shqipërisë, Qazim Laçi “ndez” festën në “Air Albania”

Shkruar nga Liberale
Aksion model i Shqipërisë, Qazim Laçi “ndez”

Shqipëria ka shënuar golin e avantazhit në “Air Albania” përballë Bullgarisë.

Qazim Laçi i jep avantazhin e shumëpritur kuqezinjve pa një aksioni me kombinim të Mitajt dhe Uzunit nga e majta.

Shikoni golin

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH