Aktualitet

Aksion i madh policor në kryeqytet, disa të arrestuar

Shkruar nga Liberale
Aksion i madh policor në kryeqytet, disa të arrestuar

Prokuroria e Tiranës dhe Policia e Shtetit kanë zhvilluar një aksion të madh në kryeqytet. Sipas News24 aksioni ka të bëjë me veprat penale në fushën e farmaceutikës.

Siç mëson gazetarja Lala, deri më tani bëhet fjalë për 6 të arrestuar. Hetimet kanë disa muaj që zhvillohen nga Prokuroria e Tiranës, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit.

Në orët në vijim priten të tjera detaje në lidhje me këtë operacion të përbashkët Prokurori dhe Polici.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH