Aktualitet

Aksion i madh antikorrupsion në Tiranë, ekzekutohen 8 masa arresti

Shkruar nga Liberale
Aksion i madh antikorrupsion në Tiranë, ekzekutohen 8 masa arresti

Një aksion i madh po zhvillohet në Tiranë nga Prokuroria dhe Krimi Ekomomik.

Sipas News 24, deri më tani janë ekzekutuar 8 arreste, mes të cilëve edhe zyrtarë.

Aksioni po zhvillohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre, ndërsa ende nuk dihen detaje të tjera.

Burimi: News 24

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH