Kronikë

Aksidenti tragjik pranë tunelit të Kalimashit, dalin fotot e dy vëllezërve të cilët humbën jetën

Shkruar nga Liberale

Nga aksidenti  i rëndë, i ndodhur mbrëmjen e djeshme në “Rrugën e Kombit”, në tunelin e Kalimashit, humbën jetën dy vëllezëri si dhe u plagosën 3 të tjerë.

Janë publikuar emrat dhe foto e dy vëllezërve Sadik dhe Nesret Osmani, të cilët humbën jetën në këtë aksident.

Lajmin e trishtë ka konfirmuar në rrjetet sociale edhe i biri i Sadikut.

Në anën tjetër, të lënduarit janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH