Aktualitet

Aksidenti tragjik në Elbasan/ 3-vjeçari ishte ulur në prehrin e nënës

               Publikuar në : 12:16 - 05/08/21 liberale

Zbardhen detaje të rënda nga aksidenti i ndodhur në fshatin Bujqës në Elbasan.

Fëmija 3-vjeçar që humbi jetën në aksident, ishte ulur në prehrin e nënës së tij, Olsjana Maloku, në sediljen e parë.

Kur mjeti doli nga rruga dhe u përplas me një shtyllë, i mituri humbi jetën. Kurse nëna e tij ndodhet në spital, në gjendje kritike për jetën.

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back