Aktualitet

Aksidenti në ‘Shkallën e Tujanit’, shkon në 2 numri i viktimave

Shkruar nga Liberale
Aksidenti në ‘Shkallën e Tujanit’, shkon në 2 numri i

Rëndohet bilanci i aksidentit të ndodhur dje tek ‘Shkalla e Tujanit’.

Si pasojë e plagëve të marra, ka humbur jetën pasagjerja e mjetit, Defa Kaloshi, 73 vjeç, nëna e drejtuesit të mjetit.

Kujtojmë se dje humbi jetën edhe Hider Daci, i cili po ashtu pasagjer.

Ndërkohë që në gjendje të rëndë është edhe pasagjeri tjetër që udhetonte me këtë makinë.

Polica arrestoi drejtuesin e mjetit, Neki Kaloshi, i cili duke drejtuar një “Land Rover”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH