Aktualitet

Aksidenti në Milot-Mamurras, shkon në 3 numri i viktimave

Shkruar nga Liberale
Aksidenti në Milot-Mamurras, shkon në 3 numri i viktimave

Një tjetër viktimë është shënuar në aksidentin Milot-Mamurras. Polumbarët kanë gjetur në kanalin me ujë trupin e pajetë të Nikoll (Dritan) Gjonit.

Bilanci i aksidentit ka shkuar në tre viktima teksa. Viktimat e tjera ishin S.D.,45 vjeç, banues në Durrës dhe U.P.,39 vjeç, banues në Tiranë.

Automjeti tip ”Toyota” me të cilin po udhëtonin viktimat, çau bordurën dhe ra në kanalin me ujë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH