Aktualitet

Aksidenti i rëndë të miturve në Sarandë, ndërron jetë në spitalin e Traumës 14 vjeçari

Shkruar nga Liberale
Aksidenti i rëndë të miturve në Sarandë, ndërron

Ndërron jetë në spitalin e Traumës 14 vjeçari Arjol Dervishaj. Ky i fundit u aksidentua më 21 nëntor në Sarandë, pasi mjeti me të cilin po udhëtonte Dervishaj bashkë me dy shokë të mitur të tjerë, humbi kontrollin dhe ra në një përrua.

Si pasojë mbetën të plagosur rëndë tre të miturit, të cilëtu dërguan me urgjencë në spital. Mëngjesin e sotëm, fatkeqësisht 14 vjeçari ndërroi jetë pasi nuk i mbijetoi dot plagëve të marra.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH