Aktualitet

Aksidenti i rëndë në Elbasan, vdes në spital drejtuesi i motoçikletës

Shkruar nga Liberale
Aksidenti i rëndë në Elbasan, vdes në spital drejtuesi i

Drejtuesi i motoçikletës që u përplas me mjetin e policisë në Elbasan ka humbur jetën.

Sipas policisë 65-vjeçari me iniciale K.M., ka ndërruar jetë pas aksidentit të rëndë që ndodhi në aksin Elbasan-Librazhd.

“Në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, është përplasur mjeti i policisë me një motoçikletë dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i motoçikletës shtetasi K.M., 65 vjeç, banues në Elbasan, i cili ndërroi jetë në Spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit”, njofton Policia e Elbasanit. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH