Kronikë

Aksident tragjik në mbrëmje, shoferi përplas për vdekje këmbësorin

Shkruar nga Liberale
Aksident tragjik në mbrëmje, shoferi përplas për vdekje

Aksident tragjik në Nikël të Krujës.

Policia bën me dije se rreth orës 18:15, në Nikël, shtetasi E. K., 23 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka aksidentuar shtetasin S. S., 77 vjeç, banues në Nikël.

Ky i fundit si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH