Aktualitet

Aksident tragjik në Fushë-Krujë, humb jetën 23 vjeçari

Shkruar nga Liberale
Aksident tragjik në Fushë-Krujë, humb jetën 23

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Larushkë në Fushë-Krujë, ku si pasojë ka humbur vdekjen një 23 vjeçar.

Krujë/Informacion Paraprak

Me datë 17.12.2019, në Larushk, Krujë, shtetasi R.K., 41 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Mitsubishi” ka aksidentuar këmbësorin shtetasin A.M., 23 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH