Aktualitet

Aksident/ Përplasen tre makina me njëra-tjetrën dhe bëhen copash

Shkruar nga Liberale
Aksident/ Përplasen tre makina me njëra-tjetrën dhe bëhen

Një aksident ka ndodhur në zonën e Golemit ku raportohet se 3 makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Nga njoftimet e policisë thuhej se aksidenti ka çuar në krijimin e një trafiku të rënduar në zonë.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar pasi ambulance nuk ka shkuar ende në vendin e ngjarjes për shkak të trafikut.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po merret me hetimin e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH