Kronike

Aksident në rrugën Përrenjas-Qafë Thanë, plagoset 28-vjeçari

               Publikuar në : 22:39 - 17/05/19 R Liberale

Një 28-vjeçar ka mbetur i plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur të premten në darkë në aksin rrugor Përrenjas-Qafë Thanë.

Policia tha se i plagosur ka mbetur shtetasi Armand Misku, i cili është transportuar në spitalin e Librazhdit për marrë mjekimin e nevojshëm.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë, gjë e cila ka bërë që makina të dalë nga rruga.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit./ Gazeta Liberale

(Visited 3 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *