Aktualitet

Aksident në Korçë, plagoset rëndë një person

Shkruar nga Liberale
Aksident në Korçë, plagoset rëndë një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Bulgarec.

Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën, njëra prej tyre e Postës e për pasojë njeri nga drejtuesit e mjeteve ka mbetur i plagosur rëndë.

Policia dhe zjarrëfikësja kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ku kanë bërë të mundur nxjerrjen nga makina të punonjësit të Postës. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH