Aktualitet

Aksident në Korçë, e moshuara në gjendje të rëndë në spital

Shkruar nga Liberale
Aksident në Korçë, e moshuara në gjendje të

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Korçës, ku një mjet ka goditur një kalimtare në rrugë, e për pasojë ajo ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se menjëherë pas aksidentit drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Kalimtarë kanë njoftuar policinë dhe ambulancën, që më pas kanë bërë të mundur transportimin e të moshuarës në Spitalin Rajonal të Korçës. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH