Kronikë

Aksident në Klos/ Motori del nga rruga, drejtuesi transportohet drejt Tiranës

Shkruar nga Liberale
Aksident në Klos/ Motori del nga rruga, drejtuesi transportohet drejt

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Klos. Një person ka humbur kontrollin e motorit dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë ai ka marrë lëndime të shumta dhe është transportuar drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar mjekësore.

Njoftimi i policisë:

“Në fshatin Dars, bashkia Klos, shtetasi D.D., duke drejtuar motorçikletën, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe për pasojë motorçikleta ka dalë nga rruga. Shtetasi D.D., është transportuar drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH