Kronikë

Aksident në Fier/ Përplasen dy makina dhe njëra bie në kanal, dy persona dërgohen me urgjencë në spital

Shkruar nga Liberale
Aksident në Fier/ Përplasen dy makina dhe njëra bie në

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e stome në Fier ku një automjet “Passat” është përplasur me një makinë tip “Benz” dhe për pasoje ka humbur kontrollin duke rënë në kanal.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë ish-parkut të mallrave.

Nga informacionet e para mësohet se kanë mbetur të lënduar dy persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit.

Ndërkohë në vendngjarje ndodhet policia e cila po kryhen ekspertizen për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH