Aktualitet

Aksident në Fier/ “Benz-i” përplaset me motomjetin,, plagoset një person

Shkruar nga Liberale
Aksident në Fier/ “Benz-i” përplaset me motomjetin,,

Një aksident është raportuar në Baypassin e Fierit. Një automjet tip “Mercedez Benz” është përplasur me një mjet të vogël transporti. Si pasojë e përplasjes ka mbetur drejtuesi i këtij të fundit.

I plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Fierit.

Autoritetet kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH