Aktualitet

Aksident në Elbasan, shoferi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga! Plagoset 25-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Aksident në Elbasan, shoferi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga!

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në Ebasan. Një 25-vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit që për pasojë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Si pasojë e aksidentit është plagosur shoferi 25-vjeçar.

Aktualisht ai ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH