Aktualitet

Aksident në Bulqizë, makina del nga rruga dhe përmbyset

Shkruar nga Liberale
Aksident në Bulqizë, makina del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident është shënuar mesditën e sotme në Fushë Bulqizë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Mësohet se, për fat të mirë shoferi dhe pasagjeri që ndodheshin në mjet, kanë shpëtuar me lëndime të lehta.

Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjet e shkaqeve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH