Aktualitet

Aksident në autostradën Vlorë-Fier, dyshohet për një viktimë

Shkruar nga Liberale
Aksident në autostradën Vlorë-Fier, dyshohet për një

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Fier.

Nga informacionet e para të raportuara nga korrespondenti i Panorama.al, dyshohet për një viktimë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH