Aktualitet

Aksident në autostradën Lezhë-Laç, plagosen dy persona

Shkruar nga Liberale
Aksident në autostradën Lezhë-Laç, plagosen dy persona

Dy mjete janë përplasur te Kryqezimi i Shënkollit, në autostradën Lezhë-Laç rreth orës 24:30.

Nga përplasja e automjeteve mësohet se janë dëmtuar shoferi dhe pasagjeri i njërit nga mjetet.

Drejtuesi i mjetit është dërguar në Spitalin e Lezhes ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa pasagjeri është transportuar ne Spitalin Traumës në Tiranë në gjendje më të rëndë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH