Aktualitet

Aksident në autostradën Levan-Vlorë, përplasen dy mjete

Shkruar nga Liberale
Aksident në autostradën Levan-Vlorë, përplasen dy mjete

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Levan-Vlorë, në afërsi të Panajasë.

Dy automjete, një tip “Toyota yaris” me targa AA 124 RX dhe një tip “Lifan” me targa AB 010 AV janë përplasur në hyrje të Vlorës, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Të dyja mjetet kanë pësuar dëme të konsiderueshme materiale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH