Aktualitet

Aksident në autostradën Durrës-Rrogozhinë, shoferi përplas rëndë kalimtarin

Shkruar nga Liberale
Aksident në autostradën Durrës-Rrogozhinë, shoferi

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premte në autostradën Durrës-Rrogozhinë.

Drejtuesi i një makine ka përplasur një këmbësor, teksa ishte duke kaluar rrugën. Ky i fundit është nisur me urgjencë drejt spitalit për ndihmë mjekësore, ndërsa ende nuk dihet si paraitet gjendja e tij.

Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit nuk dihen ende. Pritet një reagim nga ana e bluve për zbardhjen e plotë të rastit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH