Aktualitet

Aksident në aksin Thumanë- Fushë Krujë/ Plagoset shoferi

               Publikuar në : 19:56 - 03/08/21 liberale

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Thumanë-Fushë Krujë, ku i plagosur ka mbetur drejtuesi i mjetit që përfundoi jashtë rruge.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se makina ka devijuar nga rruga dhe për pasojë është përplasur me trafikndarësen.

Shoferi i plagosur është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr edhe kujdes mjekësor.

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back