Aktualitet

Aksident në aksin rrugor Mamurras-Fushë Krujë, plagosen dy shoferë

Shkruar nga Liberale
Aksident në aksin rrugor Mamurras-Fushë Krujë, plagosen dy

Dy shoferë kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti në Fushë-Krujë.

Aksidenti ndodhi rreth orës 12:55, në aksin rrugor Mamurras-Fushë Krujë, ku një automjet me drejtues shtetasin A. N., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin E. D., dhe si pasojë e përplasjes të dy drejtuesit ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH