Aktualitet

Aksident në aksin Rrogozhinë-Kavajë, varg kilometrik i trafikut të makinave

Shkruar nga Liberale
Aksident në aksin Rrogozhinë-Kavajë, varg kilometrik i trafikut

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë-Kavajë, për pasojë janë krijuar radhë kilometrike.

Nuk dihet ende se sa makina janë përfshirë në këtë aksident dhe nëse ka pasur të lënduar.

Në vendngjarje ka mbërritur policia, e cila po punon për përmirësimin e situatës së trafikut.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH