Aktualitet

Aksident në aksin Fushë Krujë-Ishëm, tre persona të plagosur

Shkruar nga Liberale
Aksident në aksin Fushë Krujë-Ishëm, tre persona të

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë Krujë-Ishëm.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjetet tip “Benz”, të cilat janë përplasur më njëra-tjetrën.

Ndërkohë, të plagosurit janë transportuar për në Spitalin e Traumës, në Tiranë, për mjekim më të specializuar Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH