Aktualitet

Aksident me vdekje në Sarandë

Shkruar nga Liberale
Aksident me vdekje në Sarandë

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë mbrëmje në Sarandë.

Sarandë/Informacion paraprak

Rreth orës 19:10, në aksin rrugor Çukë-Fanar, një automjet tip “Hyundai” me drejtues shtetasin Th. K., 51 vjeç, është përplasur me një motomjet me drejtues një shtetas ende të paidentifikur, i cili si pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për identifikimin e drejtuesit të motomjetit si dhe po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH