Aktualitet

Aksident me vdekje në Orikum, ndërron jetë drejtuesi i biçikletës

Shkruar nga Liberale
Aksident me vdekje në Orikum, ndërron jetë drejtuesi i

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbërmjen e sotme në Orikum të Vlorës. Automjeti ka përplasur një biçikletë teksa viktimë ka mbetur drejtuesi i saj.

Saktësisht përplasja është regjistruar afër qytetit të Orikumit teksa nuk dihet ende identiteti i viktimës. Policia dhe grupi hetimor ndërkohë ndodhen në vendin e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH