Aktualitet

Aksident/ Makina përplaset me motorin, drejtuesi dërgohet në spital

Shkruar nga Liberale
Aksident/ Makina përplaset me motorin, drejtuesi dërgohet në

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë- Rrilë, ku një automjet është përplasur me një motor në afërsi të një karburanti.

Drejtuesi i motorit ka mbetur i dëmtuar dhe është transportuar për në Spitalin Rajonal të Lezhës, ku sipas informacioneve të para është jashtë rrezikut për jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH