Aktualitet

Aksident i rëndë në Shkodër, raportohet për një viktimë

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Shkodër, raportohet për një

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Melgushe të Shkodrës, ku raportohet për një viktimë.

Nuk ka ende detaje të tjera lidhur me aksidentin apo shkaqe të tij.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Vijon.../Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH