Aktualitet

Aksident i rëndë në rrugën Tiranë-Elbasan, vdes 17-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në rrugën Tiranë-Elbasan, vdes

Një ngjarje e rëndë është shënuar rreth orës 22:00 të mbrëmjes së kaluar, në aksin rrugor Tiranë-Elbasan, ku janë përplasur dy automjete dhe për pasojë viktimë ka mbetur një 17-vjeçar.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet K. V., i cili ka humbur jetën në spital. Ndërkohë për ndihmë mjekësore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë pa probleme për jetën.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH