Aktualitet

Aksident i rëndë në Lushnjë, përfundon në spital njëri prej shoferëve

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Lushnjë, përfundon në spital

Një aksident është regjistruar këtë të premte në Lushnjë.

Ngjarja ndodhi në kryqëzimin e unazës, dy mjetet u përplasën me njëri-tjetrin e për pasojë mbeti i plagosur njëri prej shoferëve.

I plagosuri ndodhet në spital dhe është jashtë rreziku për jetën.

Sakaq Policia e Lushnjës po kryhen hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH