Globi

Aksident i rëndë në Leshan të Pejës, detajet e para

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Leshan të Pejës, detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Leshan të Pejës, ku janë përfshirë një automjet i KFOR-it dhe një kamion.

Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Për momentin kemi informacion vetëm për aksidentin. Nuk kemi informacione për gjendjen e të aksidentuarve”, tha ai.

Sipas zëdhënësit të policisë, aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 15:18 minuta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH