Aktualitet

Aksident i rëndë në Krujë

Shkruar nga Liberale


Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Krujë, përgjatë rrugës së Lagunës së Patokut, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë 6 persona janë plagosur.

Përplasja ka qenë aq e fortë sa makinat janë shkatërruar plotësisht në pjesën e përparme.

Ambulanca ka mbërritur menjëherë dhe ka dërguar të plagosurit në spital.

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH