Aktualitet

Aksident i rëndë në Korçë/ Humb jetën drejtuesi i motorit

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Korçë/ Humb jetën drejtuesi

Një aksident i rënë me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Bulgarec të Korçës, ku një motor ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i tij Sokrat Shkëmbi ka humbur kontrollin e motorit dhe është përplasur me trafikndarësen.

Drejtuesi është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore, por për shkak të plagëve të shumta ai ka humbur jetën .

Në vendngjarje ka shkuar policia së bashku me grupin e hetimit për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH