Aktualitet

Aksident i rëndë, makina përplas një fëmijë në Shkozë

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë, makina përplas një fëmijë

Një aksident automobilistik ka ndodhur afër Shkozës në Tiranë.

Një automjet ka përplasur një fëmijë. Fatmirësisht, fëmija ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Aksidenti ndodhi tek sheshi pranë shkollës 9-vjeçare të Shkozës.

Forcat policore dhe të ndihmës së shpejtë kanë shkuar në vendngjarje, për të zbardhur gjithçka që ka ndodhur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH