Aktualitet

Aksident i rëndë/ Kamioni përplas këmbësorin, përfundon poshtë rrotave

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë/ Kamioni përplas këmbësorin,

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë në zonën e njohur si “Kryqëzimi i Shënkollit”,  ku një kamion ka përplasur një këmbësor teksa po ecte.

Ndërkohë nuk dihet ende gjendja e tij, teksa policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH