Aktualitet

Aksident i rëndë/ Humb jetën një person, plagosen dy të tjerë

               Publikuar në : 15:43 - 15/05/19 V Liberale

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mallakastër, ndërsa ka humbur jetën një person dhe janë plagosur dy të tjerë.

Sipas televizionve informative dyshohet se viktima është drejtuesi i makinës, ndërsa po ashtu mësohet se në fshatin Fratar të Mallakastrës janë përplasur dy makina.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes ndërsa priten të tjera detaje. Edhe forcat zjarrëfikëse janë duke shkuar në vendin e ngjarjes. /Gazeta Liberale

(Visited 4 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *