Maqedoni

Aksident i rëndë, dy viktima, mes tyre edhe një 15-vjeçare

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë, dy viktima, mes tyre edhe një 15-vjeçare

Sipas informacioneve paraprake në aksident janë përfshirë dy automjeteve, ku si pasojë humbën jetën dy persona, mes të cilëve edhe një vajzë e mitur 15 vjeçare.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Milladinovcë-Shtip.

Zëdhënësja e SPB-së Shtip, Gordana Panajotova, konfirmon se bëhet fjalë për aksident ku një vajzë 15 vjeçare dhe një grua 62 vjeçare humbën jetën në vendin e ngjarjes.

Ka edhe të lënduar, që janë ndodhen në spitalin klinik në Shtip. Ky është aksident i dytë brenda një jave me pasoja fatale në këtë pjesë të Maqedonisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH